top of page

Biz Kimiz?

Research Ecosystems Teknopark İzmir (İYTE Kampüsü, Urla) bünyesinde veri analitiği konusunda çalışan alanında en deneyimli ekip tarafından 2021 yılında kurulmuş bir ArGe ve teknoloji şirketidir.

Şirketin ürünü olan GCRIS veri tabanı, araştırma ekosisteminin bir parçası olan tüm araştırma çıktılarının ötesinde; ödüller, projeler, laboratuvar ekipmanları gibi araştırma bileşenlerini de aramaya ve keşfetmeye olanak sağlayan, bu bileşenleri araştırmacılarla ilişkilendirerek farklı metriklerle ileri düzey raporlama sunabilen ve kurumsal stratejik kararlara destek veren bir araştırma ve performans değerlendirme bilgi sistemidir.

Bunun yanında araştırma faaliyetleriyle ilgili her türlü akademik çıktıyı bir araya getiren, düzenleyen ve uzun dönemli koruma sağlayarak tüm bilim dünyası ile paylaşıma izin veren uluslararası standartlarda bir açık kurumsal akademik arşivdir.

Ana ürünümüz GCRIS ekosistemi dışında şirket vizyonumuza uygun olarak analitik ve yapay zeka uygulamaları içeren yenilikçi yazılım projeleri üzerinde çalışıyoruz. Bu projeler sağlık, biyoteknoloji ve enerji alanlarında özellikle federe yazılım mimarileri içeren, blok zincir teknolojisi kullanan ve dağıtık olarak veri analitiği üreten yazılım projeleridir. Bu projelerimizden bazıları GCRIS ekosistemi içinde yer alan GCRIS, DSpace 7, DSpace CRIS 7, GGuides, APDS (Akademik Performans Değerlendirme Sistemi). Research Ecosystems müşterilerine anahtar teslim çözümler sunmaktadır.

WhatsApp Image 2024-01-23 at 22.31.43.jpeg
Tüm Videolar

Tüm Videolar

Şimdi İzle
bottom of page